اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch

اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch تهیه شده با فرمولاسیون تخصصی و حاوی ترکیبات طبیعی است که از بین برنده موثر و قدرتمند لکه های سر سختسطوح مختلف می باشد.این محصول ضد حساسیت بوده و تقویت کننده تاثیر مواد شوینده می باشد.

لباس های نوزادان و کودکان به علت نوع تغذیه و جنب و جوشی که دارند،  اکثر مواقع در معرض چرک شدن و ایجاد لکه هایی است که به آسانی پاک نمی شوند. از سوی دیگر به دلیل این که این نوع البسه از پارچه های بسیار لطیف و نرم تهیه می گردند در انتخاب مواد شوینده نیز باید بیشتر دقت نموده و شوینده هایی را برگزینید که علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا، برای پوست فرزند دلبندتان مضر نباشند و به کیفیت لباس های آن ها نیز آسیب نرسانند.علاوه بر لباس های کودکان ممکن سطوح مختلف مانند صندلی غذا خوری ، روروئک ، کالسکه ، اسباب بازی ها ، کیف لوازم کودک و… لکه هایی ایجاد شود ، شما میتوانید به وسیله اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch این لکه ها را به راحتی از روی سطوح مختلف پاک کنید .

در این میان برند نام آشنا و معتبر Frosch ، محصولی را روانه بازار نموده است که کم نظیر بوده و برای مادرانی که فرزند کوچک دارند کاربردهای زیادی خواهد داشت. اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch ،دارای فرمول ویژه با اکسیژن فعال جهت از بین بردن لکه های مختلف و در عین حال با ترکیبات ملایم  و ضد حساسیت است که سخت ترین و قدیمی ترین لکه ها را به آسانی از روی لباس و سطوح مختلف پاک می کند.اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch تهیه شده از 99 درصد ماده طبیعی  لباس را سخت و خشن نکرده و موجب آزرده شدن کودک دلبندتان نخواهد شد.

در استفاده از اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch توجه داشته باشید که :

 • این محصول را از دسترس کودکان دور نگه دارید.
 • از برخورد مایع با دست، صورت، بدن و مواد غذایی خودداری نمایید.
 • در صورت بلعیده شدن مایع درون بطری توسط کودک، سریعا به پزشک مراجعه نمایید.
 • در صورت تماس محصول با چشم، چشم را مقدار زیادی آب شست و شو داده و به پزشک مراجعه نمایید.

شما میتونید هم اکنون و به صورت آنلاین اسپری لکه بر البسه کودک آلمانی Frosch  را  سفارش دهید تا ما در اسرع وقت درب منزل آن را به شما تحویل دهیم.

ديدگاه کاربران:
دیدگاه شما ثبت شد در صورت تایید در سایت نمایش داده خواهد شد.

  کالایی ثبت نشده است

  جمع :0
  قابل پرداخت :0
  ثبت سفارش