روغن ضد ترک شکم بارداری موستلا Mustela

روغن ضد ترک شکم بارداری موستلا Mustela

ترک‌های پوشی ناشی از بارداری از مشکلات رایج در این دوران هستند و زمانی رخ می‌دهد که حجم بدن به خصوص در ناحیه شکم طی مدت کوتاهی افزایش می‌یابد. اما این سرعت بزرگ شدن بیشتر از آن است که پوست بدن بتواند خود را با آن تطبیق دهد در نتیجه فیبرهای کشسان در زیر سطح پوست پاره شده و آسیب می‌بینند و ترک‌های پوستی پدیدار می‌شوند. دلایل زیادی برای ایجاد ترک‌های ناشی از بارداری وجود دارد که تغییرات هورمونی، کاهش چربی شکم پس از زایمان و انعطاف پذیری کم پوست از جمله آن‌ها هستند.

اگرچه ترک‌های پوستی بارداری بیشتر در ناحیه شکم دیده می‌شوند اما در برخی موارد این ترک‌ها در نواحی دیگر مثل ران، باسن و بالای بازوها نیز مشاهده می‌شود. ترک‌های پوستی ناشی از بارداری معمولا در ابتدا به رنگ صورتی یا قرمز است اما پس از مدتی به شکل سفید یا بیرنگ تغییر یافته و ماندگار می‌شوند. حدود ۹۰ درصد از مادران از ماه ششم یا هفتم بارداری دچار این ترک‌ها می‌شوند و مطالعات نشان داده است که ژنتیک نقش مهمی در بروز این پدیده دارد.

روغن ضد ترک شکم

در حال حاضر هیچ روش موثر و تایید شده‌ای برای درمان یا متوقف کردن ترک‌های پوستی وجود ندارد و وقتی که این ترک‌ها به وجود آیند دیگر نمی‌توان به طور کامل آن‌ها را از بین برد. اما روش‌های موثری برای پیشگیری از این عارضه وجود دارد که روغن ضد ترک شکم بارداری موستلا«Mustela» حجم ۱۵۰ میل یکی از آن‌ها است. این روغن یک روغن موثر در پیشگیری از ایجاد ترک‌های بارداری است به طوری که 96 درصد از مادران باردار که از این روغن استفاده کرده‌اند از تاثیر آن رضایت کامل داشته و دچار ترک‌های پوستی نشده‌اند.

روغن ضد ترک شکم فاقد عطر است و ترکیب آن طوری است که حالت چسبناک روی پوست به وجود نمی‌آورد و به سرعت جذب می‌شود. این روغن از ترکیبات فعالی تشکیل شده است که منشا طبیعی دارن مانند پپتاید آووکادو که احساس کشیدگی پوست را از بین می‌برد و قدرت کشسانی آن را افزایش می‌دهد، گالاکتوارابینان که ماده‌ای طبیعی مشتق از درخت صنوبر است و خاصیت کشسانی پوست را افزایش داده و از بروز ترک‌ها جلوگیری می‌کند، موم زنبور عسل و روغن شی که خاصیت مرطوب کنندگی و تغذیه کنندگی دارند و احساس نرمی و طراوت به پوست می‌دهند.

روغن ضد ترک شکم بارداری موستلا«Mustela»  محصول برند ماستلا از کشور فرانسه است که جزو برندهای مطرح در زمینه محصولات بارداری و کودک محسوب می‌شود و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو نیز می‌باشد، این محصول کاملا ضدآلرژی بوده و از مواد مضری مثل پارابن، فتالات، الکل و فنوکسی اتانول در آن استفاده نشده است و در تمام دوران بارداری و حتی دوران شیردهی نیز قابل استفاده است. حجم این روغن 150 میلی‌ لیتر است که برای استفاده در ماه‌های آخر بارداری و پس از زایمان کاملا مناسب است و شما تا پایان سال 2019 می‌توانید آن را برای جلوگیری از ترک‌های بارداری به کار ببرید.

روش مصرف: از اولین ماه های بارداری تا 2ماه بعد از زایمان،صبح و شب بر روی پوست شکم،باسن،ران ها و سینه (نواحی از پوست که احتمال به وجود آمدن ترک در آن زیاد است)،لایه نازکی از محصول را روی پوست زده،به آرامی ماساژ دهید.امیدواریم نتیجه بسیار خوبی از این روغن بگیرید.

ديدگاه کاربران:
دیدگاه شما ثبت شد در صورت تایید در سایت نمایش داده خواهد شد.

    کالایی ثبت نشده است

    جمع :0
    قابل پرداخت :0
    ثبت سفارش